LG Cricket

LG’nin uygun fiyatlı akıllı telefonlarına bir yenisi daha eklendi. LG’nin uygun fiyatlı son akıllı telefonu ise LG Cricket oldu.

LG’nin giriş seviyesinde ki telefonlarına bir yenisi daha eklendi. LG Cricket adlı telefon teknik özellik ve tasarım konsunda iddiası bulunmasada ucuz fiyatıyla dikkat çekiyor.

LG Cricket 99 dolar fiyat etiketiyle dikkat çekiyor!

LG firması, son 2 yılda iyi özelliklere sahip ve her bütçeye hitap akıllı telefonlar piyasaya çıkarsada maalesef istediği satış rakamlarına ulaşamadı. 2016 yılında Modüler yapısıyla dikkat çeken G5 amiral gemisi Modüler tasarımıyla dikkat çeksede bu durum satış rakamlarına yansımadı. LG, 2017’ye umutlarını başlamış durumda, Şubat ayında G6 amiral gemisi tasarımıyla ve özellikleriyle dikkat çekerken G6’nın yanı sıra her bütçeye hitap eden uygun fiyatlı akıllı telefonlardan biriside LG Cricket oldu. 99 dolar‘lık fiyat etiketiyle dikkat çeken Cricket’in özellikleride gayet iyi olduğunu belirtelim.LG Cricket

LG Cricket özellikleri

24 ay kontratlı 99 dolar’lık çıkış fiyatıyla dikkat çeken Cricket akıllı telefonu özellikleriyde dikkat çekiyor. 5,3 inç boyutunda HD 720p çözünürlüklü IPS LCD ekrana sahip olan Cricket gücünü ise Snapdragon 425 yongasetinden alıyor. 1,5 GB RAM ve 16 GB dahili hafızasunan Cricket’in arkasında FULL HD video kaydı yapabilen 8 megapiksel kamera bulunurken önünde ise 5 megapiksel kamera bulunuyor.

Son olarak akıllı telefonun özelliklerine baktığımızda Android Nougat ile kutudan çıkan cihaz, 2,800 mAh büyüklüğünde bir bataryaya sahip.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.