Yoga A12özellikleri

Lenovo, Yoga serisinin yeni üyesi Yoga A12’yi resmi olarak duyuruldu. Tablet uygun fiyatıyla dikkat çekerken özellikleride gayet iyi olacak şekilde donatılmış durumda.

Resmk olarak tanıtılan Yoga A12 akıllı tablet tasarımıyla ve fiyatıyla iyi seçenek olabileceği gibi duruyor.

Yoga A12Lenovo Yoga A12 özellikleri

Uygun fiyatıyla dikkat çeken tablet 1 kilogram ağırlıylada dikkat çekiyor. Hafif olan Lenovo Yoga A12, 12.2 inç boyutun 1280×720 çözünürlüğünde bir ekrana sahip. Tabletin işlemcisine baktığımızda Intel Atom X5 işlemcesinden güç aldığını gördüğümüz Yoga A12, 2 GB RAM ve 32  GB dahili hafızaya sahip. Ayrıca cihaz Dolby Atmos teknolojisini destekleyen Stereo hoperlör desteğine sahip.

Lenovo Yoga A12

Lenovo Yoga A12‘nin klavyesine baktığımızda Halo adındaki klavye ve dokunmatik ekrana sahip.

Yoga A12 bataryası uygun fiyatlı tablet olarak lanse edilen cihazın bataryasıda oldukça iyi duruyor. Zira tabletin bataryası tam dolumda 13 saat kullanım süresi vaat ediyor. 10500 mAh kapasiteli bataryadan beslenecek olan A12 batarya konusunda sorun çıkartmayacak gibi.

Lenovo Yoga A12 fiyatı ve çıkış tarihi

Tabletin özelliklerine baktığımızda hakikaten uygun bir fiyata sahip olduğunu görüyoruz.Yurt dışında 229 Dolar‘dan satışa çıkacak. 8 şubat tarihinde yurtdışında piyasaya çıkacak olan Yoga A12‘nin yurtdışı fiyatı uygun görüsede ülkemizde yükselen Dolar’ın etkisiyle ülkemizde daha pahalı olacağını belirtelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.