VivoBook S

Asus tarafından Computex 2017 etkinliğinde tanıtılan bilgisayarladan biri olan VivoBook S teknik özelliklerinin yanı sıra bütçe dostu fiyatıyla dikkat çekiyor.

Tayvan’da düzenlenen Computex 2017 fuarında tanıtılan VivoBook S bilgisayar modeli Asus’un aynı etkinlikte tanıttığı diğer bilgisayar modelllerinden daha uygun fiyata sahip olmasına karşın teknik özellikleride gayet iyi seviyede.

Teknoloji devlerinden biri olan Asus firması, en iyi olduğu alan olan bilgisayar sektörüne ard arda yeni bilgisayar modellerini kazandırmaya devam ediyor. Dünyanın en ince bilgisayarı Zenbook Flip S modelini aynı etkinlikte tanıtan şirketin diğer dikkat çeken dizüstü bilgisayarlarından biri ise Asus VivoBook S oldu.

Asus VivoBook S

Asus VivoBook S teknik özellikleri ve fiyatı 

Uygun fiyatlı bilgisayar arayan kullanıcılar için tanıtılan cihaz yeni nesil İntel Core i7 işlemcisinden güç alıyor. 16 GB RAM‘e sahip olan bilgisayar 512 SSD ve 2 TB HDD sunuyor. Grafik biriminde GeForce 940MX ekran kartı bulunan cihazda bazı üst seviye oyunlar bile oynamak mümkün olabilir. NanoEdge teknolojisinde sahip olan VivoBook S modeli 17.9mm kalınlığında ve 1.5 kilogram ağırlığında olduğunu gördüğümüz bütçe dostu bilgisayarın ekranı FULL HD destekli ve ekran oranı %80 olduğunu belirtelim.

Uygun fiyatlı ve iyi teknik özelliklere sahip dizğstü bilgisayarlar kategorisinde yer alan Asus VivoBook S modelinin çıkış fiyatı ise 499 dolar olarak belirlendi. Uygun fiyatlı VivoBook S bilgisayar modeli tanıtımından sonra kısa zaman içerisinde yeni tanıtılan diğer Asus markalı bilgisayarlarla birlikte satışa sunulması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.