Galaxy S8 ve Galaxy Plus fiyatları

29 mart tarihinde tüm dünya ile birlikte ülkemizdede tanıtılan Samsung’un, üstün özelliklere sahip amiral gemileri Galaxy S8 ve Galaxy S8+’yı Türkiye’nin 3 büyük GSM operatörlerinden biri olan Türk Telekom müşterilerini S8 ve S8+ ile buluşturmaya hazırlanıyor.

Türk Telekom 21 Nisan tarihinde Galaxy S8 ve S8 Plus’ı satışa sunacak

Samsung’un, amiral gemileri tüm dünya ile birlikte Türkiye’dede tanıtılmasının ardından yaklaşık bir hafta geçti. Fiyatlarıyla ve özellikleriyle kendisinden söz ettiren S8 ve S8 Plus 21 Nisan’da Turk Telekom’un 81 ilinde bulunan mağazalarında satışa sunulacak. Üstün özelliklerinin yanı sıra tasarımlarıylada ön plana çıkan S8 ve S8+’nın tasarımında ki en çok göze çarpan özelliklerinden en önemlisi diyebileceğimiz neredeyse görünmeyen %83.6 ekrandan oluşan yapısıyla oldukça beğenildi.

Galaxy S8 ve S8 Plus fiyatı

Samsung ile özdeşleşen Home tuşunun bulunmadığı amiral gemilerin ABD versiyonları gücünü Snapdragon 835 yongasetinden alırken küresel versiyonları ise Exynos 8895 yonga setinden güç alıyor.

S8+, 6.2 inçlik bir ekrana sahipken S8 ise 5.8 inçlik ekranıyla dikkat çekiyor. Güvenlik konusunda İris göz tarayıcısının bulunduğu akıllılar güvenlik konusunda pek sıkıntı çıkartmayacak gibi.

Bixby sanal asistanın S8 ile beraber gelmesi oldukça dikkat çekmişti. Bixby’in en dikkat çeken özelliklerinden birisi konuşmadan yada telefona temas etmeden sadece kamerayı açıp Bixby sanal asistanı gösterdiğiniz sanal asistan sizin sizin için açıklıyor.

Sağlamlıklarıyla ön planda olan S8 ve S8 Plus IP68 sertifikasına sahip. 30 dakika boyunca 1.5 metre derinliğinde suda kalsa bile su geçirmiyorlar.

Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus fiyatları

Bundan kısa bir süre önce fiyatları belli olan cihazların fiyatları pahalı olduğunu söyleyebiliriz. Galaxy S8’in fiyatı 3.399 TL iken Galaxy s8 Plus’ın fiyatı ise 4.999 TL.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.