Avatar 2

En çok izlenen filmler arasında olan Avatar filminin devamı olan Avatar 2’nin çıkış tarihinin yanı sıra filmin diğer serileri 3,4 ve 5’inde çıkış tarihleri belli oldu.

İşte Avatar 2,3,4 ve 5’in çıkış tarihleri

İlk filmiyle milyonlar tarafından izlenen Avatar filminin çekimleri uzun yıllar boyunca sürmüştü. Avatar’ın ilk filmi vizyona girmesiyle birlikte oldukça beğenilerek milyonlarca kişi tarafından izlendi. Milyonlarca kişi tarafından izlenen Avatar 1 ile birlikte ciddi bir gelir elde eden filmin yapımcıları, Avatar 2‘nin nezaman geleceği hakkında net bir açıklama yapmamışlardı. Gelen ilk açıklamalarda Avatar 2‘nin 2018 yılında vizyona girebileceği yönündeydi. Ancak  kısa zaman önce filmin ikinci serisinin vizyona giriş tarihinin uzayabileceği açıklamalarının ardından filmin hayranlarını çok üzmüştü.Avatar 2

Yeni gelen bir açıklamaya göre sadece Avatar 2‘nin değil filmin diğer 3 serisininde çıkış tarihleride belli oldu. Daha önce James Cameron, yaptığı bir açıklamada Avatar 2‘nin çıkış tarihinin 2018’de olmadığını ortaya çıkarmıştı.

Yapılan resmi açıklamaya göre Avatar 2’nin çıkış tarihi 18 Aralık 2020’de vizyona girecek olan serinin ikinci serisinin yanı sıra diğer 3 serininde çıkış tarihleri belli oldu.

Resmi açıklamaya göre Avatar 3: 17 Aralık 2021 tarihinde vizyona girecek. Serinin 4.cü serisi yani Avatar 4‘ün çıkış tarihi ise 20 Aralık 2024 olarak belirlenmiş durumda.

Sevilen filmin son serisi ise Avatar 5, 19 Aralık 2025‘te vizyona girecek. 4 serininde ortak yönleri ise hepsininde Aralık ayında vizyona girecek olması olduğunu belirtelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.