Tim Cook

Apple’ın CEO’su Tim Cook, bir çok kez gündeme geliyor. Cook bu defa atmış olduğu Tweet ile bugün Twitter’ı salladı.

Ciddiyetiyle bilinen Apple CEO’su Tim Cook resmi Twitter hesabından attığı bir Tweet ile sosyal medyada gündem oldu

Tim Cook’un atmış olduğu Tweet sadece bir emojiden oluşuyor

Dünya teknoji devi Apple’ın CEO’u Tim Cook,  bulunduğu konum itibariyle sosyal medyada mercek altında, Cook’un sosyal medya resmi hesapları bulunuyor. Twitter’da resmi hesabı bulunan Apple CEO’su Cook, bu sabah atmış olduğu güler yüzlü emoji Tweet’i ile sosyal medyayı adeta salladı.

>>İlginizi Çekebilir:Apple Dünyanın En Beğenilen şirketi seçildi

Cook‘un neden güler yüzlü emojiden başka herhangi bir yazı ve karekter bulunmayan bir Tweet attığı tartışılırken sosyal medya kullanıcıları ve Cook’un takipçileri arasında Cook‘un resmi Twitter hesabının hacklendiği iddia edilmeye başlanınca Cook, spekülasyonların başladığını fark edince Tweet’ini sildi.

Cook, Tweet’i sildi silmesine ama tartışma bitmiş değil, Cook’un hesabı hacklendimi iddiaları zayıf bir ihtimal olarak görülüyor. Zira şuana kadar Tim Cook’un resmi Twitter hesabından herhangi olumsuz bir etkinlik gözlemlenemedi.

Cook, muhtemelen eğlenceli bir anına denk gelerek güler yüzlü emoji Tweet’ini atmış olabileceği ihtimaller dahilinde olduğunu belirtelim. Çünkü Apple gibi yüksek bir makamda bulunan  Cook, bugüne kadar ciddi biri olarak tanınıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.