The Sims

Sevilen ve klasikleşmiş oyunlardan biri olan The Sims, yakın zamanda Android ve İOS kullanıcılarıyla buluşacak.

EA’nın en beğenilen ve sevilen PC oyunlarından biri olan the Sims oyunu tam 17 yıl önce yani 2000 yılında piyasaya sunulmuştu. Ozamanların teknolojisiyle PC’lerde oynanabilen Sims oyunu aradan geçen 17 yıla rağmen hala en çok sevilen oyunlar arasında gösteriliyor.

Aslında daha önce The Sims‘in değişik versiyonları mobil cihazlar için yayınlanmıştı. Örneğin The Sims Freeplay ve The Sims Social adlı iki oyun mobil cihazlar için kullanıma sunulsada EA şirketinin aç gözlülüğü nedeniyle oyunları oynamak neredeyse imkansızdı. Daha önce mobil için yayınlanan The Sims Freeplay ve The Sims Social oyunlarında ilerleyebilmek için oyun içi ücret ödeme zorunluluğu bir defaya mahsus olmayıp oyunda ilerlemek için adeta para saçmanız gerekiyordu.

Yeni kullanıma sunulacak mobil versiyonda ise böyle bir durumun yaşanmayabileceği tahmin ediliyor.

The Sims Android ve İOS sürümü

Günümüzde mobil cihazlarda en çok kullanılan iki mobil işletim sistemi Android ve İOS için yayınlanacak olan The Sims oyunu 2000 yılında piyasaya sunulan PC versiyonuyla neredeyse aynı olacak. Aradan 17 yıl geçtiğini düşünürsek günümüzde ki mobil cihazlar söz konusu oyunu rahatlıkla kaldırabililir, zaten The Sims çok fazla sistem gereksinimi gerektiren bir oyun değildi.

EA tarafından yakın zamanda kullanıma sunulması beklenen The Sims Android ve The Sims İOS mobil sürümlerinin çıkış tarihleri veya ücretli mi ? Yoksa ücretsiz mi olacağı konusunda şimdilik bir bilgi bulunmuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.