The Division

2016 yılında Ubisoft tarafından piyasaya sürülen sevilen oyun The Division için ücretsiz hafta sonu kampanyası başlatıldı.

The Division’u ücretsiz oynamak için 7 Mayıs’a kadar süreniz var

Ubisoft’un sevilen oyunlarından biri olan The Division için 4 Mayıs’ta başlatılan ücretsiz indirme ve oynama kampanyası 7 Mayıs tarihine kadar geçerli olacak. 7 Mayıs tarihine kadar Division oyunu severler söz konusu oyunu ücretsiz olarak bilgisayarlarına indirip oynayabilecekler.

The Division oyununu ücretsiz olarak indirip oynayanlar 7 Mayıs tarihinden sonra belli bir ücret ödemek zorundalar. Ubisoft 7 Mayıs’tan sonra 9 Mayıs’a kadar oyunu satın alanlar için %60‘lık bir indirim yaparak söz konusu kampanyayı dahada cazip hale getiriyor.

>>İlginizi Çekebilir:Call of Duty: WWII oyunun ilk fragmanı yayınlandı

The Division oyununu ücretsiz indirmek için  Ubisoft’un kendi geliştirdiği UPlay platformu üzerinden oyunu indirmeniz gerekiyor. Uplay platformunu masaüstüne indirdikten sonra oturum açarak Ubisoft’un düzenlemiş olduğu ücretsiz hafta sonu kampanyasından yararlanabilirsiniz.

The Division oyununu ücretsiz olarak oynadıktan sonra 7 Mayıs tarihinde ücretsiz kampanyanın bitiminde oyunu satın almanız gerektiğinizi lüttfen unutmayınız. Oyunu satın aldıktan sonra Ubisoft size bir güzellik daha yaparak ücretsiz olarak oynadığınız oyunu ücretli versiyona taşımınızı sağlıyor. Yani The Division‘u ücretsiz olarak oynadığınızda geçtiğiniz Levelleri ücretli versiyonda tekrar oynamanıza gerek kalmadan dilerseniz ücretsiz olarak oynadığınız ve geçtiğiniz Levelleri ücretli versiyona taşıyarak aynı Levelden oyununuzu kesintisiz olarak oynayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.