Bütün girişimcileri, yatırımcıları Mayıs ayındaki Techne Zirvesi’ne çağırıyoruz! Akdeniz İş Sponsorları Yatırım Ağının başlatılmasına yönelik yuvarlak masa tartışmasına siz de katılın.

DUBROVNİK, Hırvatistan, 9 Nisan 2019

Techne Zirvesi Nedir?

Techne Zirvesi, yatırımcıları, girişimcileri ve Akdeniz girişimcilik ekosistemindeki yenilikçileri bir araya getiren, iki günlük sürükleyici bir deneyimdir. Küresel zorlukları çözmek ve sürdürülebilir büyümeyi sağlamak için yeteneğin teknolojiyi nasıl kullanabileceği gibi önemli konuları kapsıyor.

Techne Zirvesi’nin eşsiz özelliği, Antik Çağ’dan beri dünya tarihi ve kültürünü şekillendiren tarihi Akdeniz şehirlerinin kalbiyle geleceği tartışmasıdır. Bu sayede geçen yıl İskenderiye’de düzenlenen etkinlik, 25 farklı ülkeden 6 bin katılımcıyı, 130 konuşmacıyı, 80 yatırımcıyı, 230 girişimciyi ve 66’dan fazla ortağı bir araya getirdi.

Dubrovnik’teki etkinlik bu yıl 3-4 Mayıs tarihlerinde, Hotel Dubrovnik Palace’ta yer alacak.

Dünyanın her yerinden 20’den fazla konuşmacının sahne alacağı etkinlikte trendler tartışılacak, mitler yıkılacak ve ilham verici hikayeler anlatılacak. Teknoloji, Yenilik, Yetenek gibi kapsayıcı temalar altında şu başlıkları konuşağız: Paranın Geleceği, Akıllı Şehirler İnşaa Etmek için Blockchain’i nasıl kullanırız ve Bir Sonraki Tek Boynuzlu At AB’den mi gelecek?

Ortaklarımız: Bulgaristan’dan Puzl co-working, Hırvatistan’dan Zagreb Startup, Mısır’dan Cleantech Arabia, ve Karadağ’dan Spark.

Buradan yerinizi ayırtarak Techne devrimine katılabilirsiniz.

Bu yılın etkinliğine özel – Yuvarlak masa, Akdeniz İş Sponsorları Yatırım Ağı’nın başlatılmasını görüşecek.

Bu yılın Dubrovnik Techne Zirvesi, kendi türünün ilk organizasyonu olan Akdeniz İş Sponsorları Yatırım Ağının başlatılmasına yönelik ilk görüşme olacak.

Alex Angels’in girişimi olan, Mısır ve Yunanistan’ın gayretiyle, Alman hükümeti adına “Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit” (GIZ), HIVOS Etki Yatırımları, Afrika İş Melekleri Ağı (ABAN – African Business Angel Network) ve COIN (MCIT) tarafından desteklenen MBAN, iş sponsor ağlarını, grup ve fonlarını, aynı zamanda bölgedeki bireysel Sponsor Yatırımcılarını birleştirecek. MBAN kapsamını genişletmeyi, yatırımcıları ve girişimcileri desteklemeyi, hem Avrupa Birliği’nden hem Kuzey Afrika ve Orta Doğu’daki bütün Akdeniz ülkelerinde ticaret engellerini kaldırmayı amaçlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Saç Ekimi Nasıl olmalıdır ? Bilmeniz gerekenler nelerdir ?

MBAN’in ilk yuvarlak masasına katılmak için aşağıdaki adrese e-posta gönderin: dina.ashraf@alexandriaangels.com .

Basın için iletişim bilgileri:

Teodora Pantu
teodora.pantu@techne.me
+44 7902 782 762

Farida Ashraf
farida.ashraf@markade.agency
+20 109 796 4453

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.