Tango web

Popüler mesajlaşma ve görüntülü arama uygulaması Tango’ya önemli bir güncelleme yapılarak uygulamanın artık web tarayıcılarında kullanılması sağlandı.

Yayınlandığı ilk dönemlerden bu yana özellikle yenilikçi ve çok rahat kullanma arayüzü sayesinde Tango uygulaması ülkemizde ve dünyada oldukça beğenildi. Büyük sosyal medya uygulamalarına çok sonradan gelen videolu arama özelliği yıllar önce Tango’da var olması kullanıcıları cezb eden en önemli özelliklerden biriydi.

Tango uygulaması, sadece mesajlaşma ve videolu görüşme yapmayı mümkün kılan bir uygulamayla kalmayıp aynı zamanda tıpkı bir sosyal paylaşım platformu gibi resimlerinizi ve gönderilerinizi paylaşıp sizde ekli olan arkadaşlarınızıda paylaştıkları gönderilerini görmenizi hatta beğenmeyi gibi dikkat çeken özelliklere sahip olduğunu biliyoruz. Yıllar içerisinde Tango uygulamasında olan videolu görüşme özelliği neredeyse tüm sosyal medya uygulamalarına eklenmesinin ardından diğer sosyal medya uygulamaları kadar iddiası bulunmayan Tango, kullanıcılarınını sevindirecek bir özelliği kullanıma sundu.

Tango uygulaması

Tango uygulaması artık web sürümde kullanılabiliyor

Android, İOS ve Windows Phone platformlarından kullanılabilen Tango uygulamasının web sürümünde daha önce kullanılamiyordu. Çoğu Tango kullanıcıları uygulamayı indirmeden direk cihazlarının web tarayıcısından uygulamayı kullanmak istedikleri biliniyor. Anlaşılan Tango uygulamasıda buna sessiz kalmayarak uygulamayı indirmeye gerek kalmadan web sürümünde kullanılmasının önünü açtı. Eğer sizde bir Tango kullanıcısıysanız  web.tango.me adresini ziyaret ederek Tango hesabınızda kullandığınız numarayla hesabınıza giriş yaparak hesabınızı web tarayıcınız üzerinden kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.