Super Mario Run Android

Nintendo’nun, popüler oyunlarından Super Mario daha önce Super Mario Run adıyla İOS için yayınlanmıştı. Büyük ilgi gören oyun bu defa Android için geliyor.

Nintendo şirketinin çok sevilen klasik oyunlarından biri olan Super Mario oyunu kısa zaman önce İOS platformu için yayınlanmıştı. İOS ile çalışan cihazları kullanan kullanıcılar Super Mario Run’a büyük ilgi gösterince oyunu geliştiren şirket olan Nintendo, bu defa dünyada mobil cihazlarda en çok kullanılan mobil işletim sistemi Android için Super Mario Run oyununu yayınlamaya karar vermişti. Nintendo firmasının kararınının ardından Super Mario Run’ın Android versiyonun nezaman yayınlanacağı konusunda ki merakı giderecek haber sonunda geldi.

Super Mario Run Android

Super Mario Run  Android için geliyor!

İOS platformu için yayınlanan  sürümü büyük ilgi görsede beraberinde sorunları getirdi. Super Mario Run‘ın, İOS‘taki versiyonu ilk 3 levelden sonra 10 dolar ücret ödeme zorunluluğunun olması oyunu oynamak isteyen çok sayıdaki Super Mario severin oyundan mahrum kalmasına sebep olurken, oyunu oynamak için internet bağlantısına gerek duymasıda bir diğer sorun. Android için gelecek versiyon  v2.0.0 sürümü olacak, bununla birlikte İOS’taki sorunların hal edilip edilmeyeceği henüz bilinmiyor. 23 mart tarihinde Android için yayınlanacak olan Super Mario,  Android versiyonuna yeni level veya herhangi bir değişikliğin yapılıp yapılmayacağı bilinmezken, uzun zamandır Mario oyunun Android‘e gelmesi istenen Android kullanıcıları sonunda oyuna kavuşacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.