Super Mario run İOS app marketinde indirilmeye açıldı.

 

Super mario run mobil cihazlarada geldi. Oyun yıllardır hayatımızda ancak mobil cihazlar için yeni geldi. Apple ve Nintendo‘nun işbirliğiyle hazırlanan oyun 15 aralık yani bugün App markete eklendi. Super mario’nun İOS’a gelmesiyle beraber Super mario severler artık mobil cihazlarında Mario run’ı oynayabilecekler. Bundan kısa bir süre önce duyurusu yapılan oyun büyük ilgi çekmişti. Zaten Super Mario yıllardır var olan bir oyun ve çok fazla kullanıcı bulunmakta.Super mario run

Super mario run İOS marketine geldi

Apple’ın, iPhone 7 etkinliğinde duyurusunu yaptığı Nintendo’nun meşhur oyunu Super mario bugün itibariyle App Store eklendi. Ancak saat farkı nedeniyle ülkemizde henüz indirilmye açılmış değil. Bugün içerisinde oyun indirilmeye açılacak. İphone,ipod ve ipad için ücretsiz olarak sunulan oyunun boyutu 195 mb.

195 mb boyutundaki oyun Super mario run’ı indirmek için buraya tıklayın. Ancak dediğimiz gibi oyun şuanda ülkemizde saat farkı nedeniyle indirilmeye açılmış değil. Bugün içerisinde oyun indirilmeye açılacağını umuyoruz ve oyun indirilmeye açıldığında bir bildirim ile bilgilendirilecek yani İOS kullanıcıları artık Super mario oynayabilecekler.

Oyunun içerisinde sonsuz koşu gibi özellikler bulunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.