Super Mario Run

Nintendo’nun sevilen oyunlarından biri olan Super Mario’nun Android ve İOS platformu için yayınlanan versiyonu Super Mario Run’a büyük bir güncelleme geliyor.

Apple ve Nintendo’nun işbirliği kapsamında 2016 yılının Aralık ayında İOS platformu için yayınlanan Super Mario Run oyunu büyük ilgi gördükten sonra Nintendo şirketi, Run oyununu Android versiyonunuda yayınladı.

Super Mario Run ücretsiz olarak indirilebiliyor, ancak bir kaç level’den sonra oyuna devam etmek için ücret ödeme zorunluluğu bulunuyor. Oyununun tamamen ücretsiz olmaması ilgiyi azaltsada oyun halen sevilerek oynanan oyunların başında geliyor, bunu bilen Nintendo, büyük bir güncelleme yayınlama kararı aldı.

Super Mario Run’a dev güncelleme

29 Eylül’de yayınlanacak olan Super Mario Run güncellenmesi, Mantar krallığı ve heyecan modu gibi yeni özellikler içeriyor.

Ayrıca, Remix 10 adı verilen heyecan oyun modu ile 10 leveli hızlıca oynayarak geçebilirseniz, tüm bunlar ve daha fazlası 29 Eylül tarihinde yayınlanacak olan dev güncellemeyle Super Mario Run mobil versiyonlarına ulaşacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Pokemon Playhouse ücretsiz olarak yayınlandı

Super Mario Run oyununu oynarken, sevdiğiniz müzikleri dinleyebilirsiniz, üstelik Super Mario ve arkadaşları kulaklıklarını takarak size eşlik ediyor.

29 Eylül’de yayınlanacak Mario Run güncellemesinin ardından oyun içi satın alımlarında 2 hafta boyunca %50 indirim uygulanacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.