Super Mario Run Android

Japon oyun şirketi Nintendo’nu, popüler oyunu Super Mario Run İOS’tan sonra Android için yayınlandı.

Ünlü oyun şirketi Nintendo tarafından uzun zaman önce geliştirilen Super Mario oyunu oldukça beğenilmişti. Yayınlandığı ilk yıllarda sadece ev sistemlerinde oynanabilen sevilen oyun daha sonra ki yıllarda pek çok için versiyonları yayınlanmıştı. Son 10 yılda oldukça gelişen mobil cihazlarda neredeyse her uygulamayı ve her oyunu bulmak mümkün. Dünya genelinde milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılan mobil cihazlar yavaş yavaş PC ve oyun konsollarının tahtınada göz dikerken Nintendo gibi popüler oyun şirketleride bu büyük pastadan pay kapmak için kendilerini dönüştürüp mobil tabanlı oyunlar geliştirip yayınlıyorlar. Bunun son örneği ise Nintendo’nun başarılı klasik oyunlarından biri olan Super Mario oyunu ilk olarak Apple ve Nintendo’nun işbirliğiyle İOS platformu için Super Mario Run adıyla gelen yayınlanan oyun bu defa Android Platformu için yayınlandı.

Super Mario Run Android

Ve Super Mario Run Android’te!

Sevilen klasik oyunlardan biri olan Super Mario oyunu Nintendo ve Apple‘ın işbirliğiyle bir kaç ay önce İOS platformu için yayınlanmıştı. Yayınlanan İOS sürümünde büyük ilgi gören oyun ilk 3 Levelden sonra ücret ödemeniz gerekiyor.

Super Mario Android versiyonu bugün itibariyle Google Play’de indirilmeye sunuldu. 59 MB boyutunda ki oyunu indirmek için  Google Play’e Super Mario Run yazmanız yeterli olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.