Spotify

Çevrimçi müzik dinleme uygulamalarından Spotify örnek bir kampanyaya imza attı. Uzun süredir Avrupa’da öğrenricilere özel indirim yapan Spotify uygulaması bu kampanyasını Türkiye’dede hizmete geçirdi.

Popüler müzik dinleme uygulaması Spotify’den oldukça dikkat çekici bir kampanya geldi. Kampanyaya göre Spotify’nin Türkiye kullanıcıları olan öğrencilere özel indirimli kampanya ile söz konusu müzik dinleme uygulaması üzerinden indirimli olarak müzik dinlemeyi ön görüyor.

Spotify’den örnek kampanya

Dünyanın en büyük çevrimiçi müzik dinleme uygulamalarından Spotify uygulaması tüm dünyada olduğu gibi ülkemizdede önemli bir kullanıcı kitlesi bulunuyor.

Reklamsız ve bir çok ek özelliği kullanmak için Premium üyeliğini biraz para ödeyerek sahip olabilmek mümkün, Ancak buna parası yetmeyen maalesef alamiyor. Söz konusu uygulamayı kullanan kullanıcıların önemli bir bölümünü gençler oluşturuyor. Gençler denilince önemli bir bölümü öğrenci olan Spotify kullanıcılarını unutmadı ve bir kampanya ile indirim yaptı.

Uzun süredir Avrupa’da öğrencilere yönelik çeşitli indirim kampanyası düzenleyen uygulama, öğrencilere özel indirim kampanyasını ülkemiz içinde geçerli hale getirdi.

Spotify Öğrenci olarak adlandırılan kampanya kapsamında aylık sadece 6.99 TL ödeyerek Premium üyeliğini almak mümkün oldu. Lise ve Üniversite öğrencilerinin yararlanabileceği söz konusu kampanya sayesinde öğrenciler istedikleri yerde akıllı telefonlarından ve ya bilgisayarlarından Spotify Premium üyeliği sayesinde istedikleri müzikleri indirip dinleyebilecekler.

Spotify öğrenci kampanyası sayesinde söz konusu uygulamanın ülkemizde kullanma oranlarını ciddi oranda arttırması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.