Sony Xperia XZ Premium ve Xperia XZs çıkış tarihi ve fiyatı

Sony, bugün MWC 2017 fuarı kapsamında 4 farklı akıllı telefon tanıttı, Bu akıllı telefonlardan ikisi üst seviye diğer ikisi ise orta seviye özelliklerine sahip. Üst seviye özelliklere sahip olan Xperia XZ Premium ve Xperia XZs modellerin çıkış tarihi ve fiyatları haberimizde.

Japonya merkezli teknoloji Sony firması, üst seviye yeni akıllı telefonlarını tanıtarak büyük beğeni toplamıştı. Xperia XZ Premium ve Xperiaz XZs adındaki iki akıllı telefon teknik özellikleri ve tasarımlarıyla kendi sınıfında bulunan telefon modellerinin en iyisi olduğunu belirtmekte fayda var. Sony tarafından resmi olarak tanıtılan iki üst segment akıllı telefonun teknik özelliklerinin resmi olarak açıklanmasının ardından bu defa fiyatları ve çıkış tarihi belli oldu.

Xperia XZ Premium fiyat

Sony Xperia XZ Premium ve Xperia XZs fiyatı

İki akıllı telefonda üstün özelliklerle donatılmış ve tasarım olarak gayet şık olduklarını belirtelim. Sony’nin, iki amiral gemisiden bir olan Sony Xperia XZ Premium fiyatına baktığımzda yaklaşık 800 Dolar civarında bir fiyat ile piyasaya çıkması beklenirken, ikinci versiyon olan Sony Xperia XZs fiyat konusunda abisinden biraz daha ucuz olacak. Yaklaşık 700 Dolar civarında çıkış fiyatına sahip olması bekleniyor.

Xperia XZs fiyat

Sony Xperia XZs nezaman çıkacak?

Aslında bunun cevabını Sony, açıkladı. Buna göre akıllı telefonun 5 nisanda piyasaya çıkması bekleniyor.

Sony Xperia XZ Premium nezaman çıkacak? Bu konuda kesin bir bilgi olmamakla birlikte cihazın bahar aylarında satışa çıkması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.