Sony Xperia (2017)

Sony firmasının bu yıl içerisinde pek çok akıllı telefon tanıtacağı daha önceden öğrenmiştik. MWC 2017’de tanıtılması beklenen modellerden biride Xperia XA (2017) akıllı telefon modeli. Cihazın videosu Youtube üzerinden yayınlandı.

Japon şirketlerden Sony’nin merakla beklenilen akıllı telefonlardan biri olan Xperia XA 2017’nin videosu sızdırıldı. Sızdırılan XA 2017’nin videosu ile cihaz tanıtılmadan görülmesine vesile oldu.

İşte Xperia XA (2017)

Sony firmasının amiral gemi modellerinden biri olması beklenen Xperia XA (2017) akıllı telefona ait olduğu iddia edilen bir akıllı telefon Prototipi videosu Youtube’de yayınlandı. Techlover HD isimli Youtube kanalının yayınladığı videoda cihaz canlı canlı gösteriliyor. G3121 kod adıyla yayınlanan Xperia XA 2017‘nin teknik özelliklerinin en önemli ve dikkat çekenleri şöyle sıralanıyor. Buna göre cihaz gücünü Qualcomm’un en yeni nesil işlemcisi olan Snapdragon 835 yongasetinden alırken, Cihazın arkasında 23 megapiksel bir kamera bulunuyor.

Techlover HD Youtube kanalının yayınladığı videoya baktığımızda cihazın oldukça şık durduğunu belirtelim. Sony firması Dünya Mobil Kongresi (MWC 2017) 5 akıllı telefon tanıtılması bekleniyor. Bu akıllı telefonlar içerisinde orta ve üst segmentte konumlandırılan cihazlar bulunuyor.

Sony Xperia XA (2017)‘nin videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.İyi seyirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.