Sony Xperia L1

Japonya merkezli teknoloji devi Sony‘nin, orta seviye özelliklere sahip olacak olan yeni akıllı telefonu Sony Xperia L1’i yakın zamanda tanıtabileceği ortaya çıktı.

Sony firmasının orta segment teknik özelliklere sahip olan yeni akıllı telefony Xperia L1’in geleceğinin kesinleşmesinin ardından cihazın çok yakın zamanda Sony tarafından resmi olarak tanıtılabileceği belirtiliyor. Xperia L’nin devam modeli olacak olan L1’in gerek tasarım be gerekse teknik özellikleri bakımından önce ki versiyonundan çok daha iyi olabileceğini daha önce ortaya çıkan bilgilerden biliyoruz.

Xperia L1 orta seviye özelliklerle gelecek!

Xperia L1‘in bir önceki versiyonu Xperia L versiyonu 2013 yılının mayıs ayında piyasaya çıkmıştı. Aradan geçen 4 yılın ardından Sony, orta seviye özelliklere sahip olacak olan akıllı telefonun L1 ismiyle piyasaya çıkaracak.

Tam 4 yıl aradan devam modeli gelecek olan Xperia L’nin isminin dahi unutulduğu bir dönemde devam modelinin geleceği kuşkusuz şaşırtıcı olduğunu belirtelim.

Rusya’da sertifakasyon sürecinden geçen Xperia L1 özellikleri hakkında bilgi bulunmuyor, ancak cep telefonun orta seviye özelliklere sahip olacağı tahmin ediliyor. G3312 model numarasına sahip cihaz orta seviye özelliklere sahip olmasına karşın Sony Xperia L1 fiyat konusunda ise uygun olması bekleniyor. Böylelikle orta seviyede iyi satış rakamları yakalaması beklenen L1’in özelliklerinin çok yakında belli olacağı tahmin ediliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.