SnapChat

Sosyal medyanın önemli uygulamalarından biri olan SnapChat için beklenen özellik sonunda kullanıma sunuldu.

SnapChat, sosyal medya platformların başında gelen söz konusu uygulamanın milyonlarca kullanıcı bulunuyor. Her geçen gün kullanıcı sayısını arttıran SnapChat uygulaması, son zamanlarda dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından biri olan Facebook‘un hedefi haline gelmişti.

Facebook, ilk zamanlarda SnapChat‘i satın almak için bazı görüşmeler yaptığı haberleri gündeme gelirken bu görüşmelerin Facebook’un beğendiği ve kendisine rakip gördüğü SnapChat uygulamasını satın almak istediği ortaya çıkmıştı. Ancak Snap şirketi, kendi uygulamasını satmak istemediğini belirtmesine rağmen Facebook, bunda ısrar etmesine etmesine rağmen satın alma işlemi gerçekleşememişti.

Facebook, SnapChat uygulamasını satın alamayacağını anlayınca söz konusu uygulamada bulunan ve çok beğenilen özellikleri bir bir taklit ederek kendi uygulamalarına eklemeye başlamıştı, SnapChat’e yeni gelen özelliğide taklit edermi bilinmez ama yeni gelen özelliğin önemli olduğunu belirtelim.

SnapChat’e gelen 10.8.0.0 güncellemesi ile gelen yenilikler

10.8.0.0 güncellemesiyle birlikte yeni gelen özellik sayesinde eskiden arkadaşlarınızın Snap’lerini bir kez oynatma sınırı vardı. Ancak yeni gelen özellik sayesinde artık arkadaşlarınızın Snap’lerini sınırsız bir şekilde oynatabilirsiniz.

10.8.0.0 güncellemesiyle birlikte gelen bir diğer özellik ise emojileri kullanarak çizim yapmayı sağlayan özellik sayesinde SnapChat uygulamasını kullananlar artık emojilerle çizimler yapabilecekler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.