Skype

SnapChat ile özdeşen hikayeler özelliği Facebook ve Instagram’ın ardından bu defa Skype uygulamasınada eklendi.

Yazılım devi Microsoft tarafından uzun zaman önce geliştirilen ve kullanıcıların beğenisine sunulan Skype uygulaması uzun yıllar boyunca özellikle görüntülü konuşma özelliği sayesinde kullanıcıların ilgi odağı haline geldi.

Aradan geçen yıllar içerisinde pek çok yeni sosyal medya uygulaması geliştirildi. Bu sosyal medya uygulamalarından çok dikkat çekenlerden biri ise özellikle hikayeler özelliğiyle dikkat çeken SnapChat uygulamasıydı. Facebook ve Instagram’a ard arda gelen hikayeler özelliği çok konuşulurken bir diğer büyük sosyal medya uygulaması olan Skype uygulamasınıda hikayeler bölümü eklendi.

Skype hikayeler özelliği

Yazılım devi Microsoft’un bünyesinde bulunan Skype uygulamasına son zamanlarda oldukça popüler haline gelen hikayeler özelliğini eklenmesiyle beraber söz konusu uygulamaya yeni kullanıcıların kazandırılması amaçlanıyor.

skype-yeni-tasarim

Skype hikayeler özelliği tıpkı SnapChat ve Facebook‘ta olduğu gibi kullanıcıların paylaştıkları fotoğraflar ve videolar 24 saat içerisinde tamamen siliniyor.

Yeni nesil Skype sloganıyla dün tanıtılan hikayelet özelliği sayesinde Skype uygulamasına canlılık getireceği ve böylelikle söz konusu uygulamaya yeni kullanıcılarınında ilgisini çekmesini hedeflendiği belirtiliyor.

skype-yeni-tasarim

Paylaşımlar,sohbetler ve yakala gibi 3 ana başlık altında toplanan Skype’ye yeni gelen özellikler sayesinde söz konusu sosyal medya uygulamasının kendi sınıfında bulunan rakipleriyle daha iyi rekabet edeceği belirtiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.