Galaxy C10

Samsung’un ilk çift kameralı akıllı telefonu olacağı belirtilen Galaxy C10 göründü.

Son zamanlarda tanıtılan ve piyasaya sunulan bir çok değişik markalı akıllı telefonlar oldukça ilgi görüyor. Çift arka kameralı telefonların bu kadar ilgi gördüğü bu dönemde dünyada en çok akıllı telefon satan şirketlerden biri olan Samsung’un hala çift arka kameralı bir akıllı telefonu bulunmuyor. Samsung’un neden hala tek kamerada ısrar ettiği eleştirileri yükselmeye başladığı günlerde Samsung’un son baharda tanıtacağı amiral gemi modellerinden biri olacak olan Galaxy Note 8‘in çift arka kamera kurulumuyla geleceği belli olduktan sonra eleştiriler yatışmıştı.

Galaxy Note 8‘in Güney Kore teknoloji devi Samsung’un ilk çift arka kameralı kurulumuna sahip ilk telefonu olacağı iddia edilsede yaklaşık bir hafta önce Galaxy C10 adında çift arka kamera sistemine sahip telefon ortaya çıkmıştı. İddialara göre Galaxy C10 son baharda tanıtılması beklenen Note 8’den önce tanıtılıp ve Galaxy Note 8‘den önce piyayasa sunulacağı dolayısı ile şirketin ilk çift arka kamera kurulumuna sahip telefon olacağı belirtilmişti.

Söz konusu cihazın arka kamera kurulumunu gösteren bir görsel internete düştü. Sızdırılan görsele baktığımızda arkasında dikey olarak konumlandırılan çift kamera kurulumuna sahip olduğunu görüyoruz, ve kameraların ortasına LED flaş konumlandırıldığını belirtelim.

Samsung Galaxy C10

Galaxy C10 teknik özellikleri

Galaxy Note 8′den önce tanıtılması beklenen Galaxy C10 gücünü kısa zaman önce tanıtılan Snapdragon 660 yongasetinden alacağı belirtiliyor. Samsung’un sanal asistanı Bixby‘ında cihaza eşlik edeceği gelen bilgilerden anlaşıldığını belirtelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.