Galaxy C10

Samsung’un ilk defa bir akıllı telefonda kullanacağı çift arka kamera kurulumu hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Son gelen bilgilere göre Samsung’un ilk çift arka kameralı telefonu Galaxy C10 olabilir.

Çift arka kameralı Galaxy C10 gelebilir

Son dönemlerde Samsung’a rakip bir çok akıllı telefon üreticisi şirketin kullandığı ve çok beğenilen çift arka kameraya sahip akıllı telefon modası her geçen gün daha çok ilgi görmeye devam ederken yenilikçi firmalardan biri olan Samsung şirketinin neden çift arka kurulumuna sahip akıllı telefon üretmediği tartışma konusu olmuştu.

Samsung, bu eleştirilere kulak vererek amiral gemi modellerinden biri olan Galaxy Note 8‘de çift arka kamera sistemini kullanacağı güçlü kaynaklardan yeni gelen bilgilerle kesin gözüyle bakılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Galaxy Note 8 çift kamerayla gelebilir

Yeni gelen bilgilere göre ise Samsung’un ilk çift arka kurulumuna sahip olan akıllı telefonun Galaxy Note 8‘in değil Galaxy C serisine üye bir akıllı telefon olacağı bir kaç gün önce yayınlanan ve Galaxy C serisine üye olduğu iddia edilen çift arka kamera sistemini gösteren bir akıllı telefonun tasarımı çizimi sızdırılmıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Çift arka kameralı Galaxy C geliyor

Çin’den gelen ve güçlü bir kaynağa dayandırılan önemli bir bilgi bugün itibariyle dillendirilmeye başlandı. Söz konusu Çin’li kaynağa göre Samsung’un ilk çift arka kameralı akıllı telefonun adı Galaxy C10 olacak. SM-C9150 model numarasına sahip olan C10, Snapdragon 660 yongasetinden güç alıyor ve parmak izi tarayıcısı arka tarafta olmayacak. Arkada parmak izi sensörünün bulunmaması durumunda Galaxy C10‘da Home tuşunun olabileceği söylensede parmak izinin ekranın alt bölümüne gömülebileceği ihtimalide bulunuyor.

Samsung tarafından 9 Mayıs tarihinde düzenlemesi beklenen bir etkinlikte ilk çift arka kamera sistemine sahip akıllı telefonu Samsung Galaxy C10‘nu tanıtabileceği belirtiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.