Samsung Galaxy Xcover 3

Samsung‘un zorlu koşullarda kullanılmak üzere tasarlanan akıllı telefonu olan Xcover 3‘ü 2015 yılında piyasaya sürmüştü. Samsung Galaxy Xcover 3‘ün bir sonraki versiyonu olacak Galaxy Xcover 4‘ün geleceği belirtiliyor.

Samsung Xcover 4 daha iyi özelliklere sahip olacak

Samsung firmasının zorlu koşullarda kullanılması amacıyla üretilen akıllı telefonu olan cihazı özellikleri hakkında nasıl olacağı henüz bilinmiyor. Ancak Xcover 4‘ün özellikleri Xcover 3’ün özelliklerinden daha iyi olacağı belirtiliyor.

Sağlamlık olarak bir önceki versiyonuyla aynı olacağı akıllı telefonun yakın zamanda piyasayda olması beklenirken,  Wifi ittifak’ında ortaya çıkan cihaz G390F model numarasına sahip.

Samsung Xcover 3‘ün özelliklerine baktığımızda  4.5 inç boyutunda ekranı bulunan Xcover 3, 1.5 RAM ve 8 GB dahili hafızaya sahip. IP6 dayanıklık sertifikasına sahip olan cihaz yarım saat boyunca su geçirmeden su almadan kalabiliyor.

Samaung Xcover 4‘ün nezaman tanıtılacağı henüz belli değil. Ancak 26 şubatta düzenlenecek olan MWC 2017‘de tanıtılacağı iddia ediliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.