Galaxy S9

Samsung yeni amiral gemilerini henüz yeni tanıtmışken firma ile ilgili dikkat çeken bir haber geldi. İddiaya göre Samsung firması, 2018 yılında tanıtması beklenen amiral gemi modeli Galaxy S9 için kolları şimididen sıvamış durumda.

Samsung Galaxy S9 çalışmaları başlamış durumda!

Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus amiral gemilerini 29 mart tarihinde tanıtan Samsung’un, yeni amiral gemileri üzerinde nekadar çalıştığı ortaya çıkmıştı. Özellikle tasarımlarıyla oldukça ilgi çeken S8 ve S8+’nın ekranları sonsuz adı verilen Infınity Display panellerine sahip. Samsung’un bir sonra ki amiral gemisi olması beklenen S9 için çalışmaya şimdiden giriştiği iddia edildi.

The Bell’in yaptığı haberde Samsung’un, Galaxy S9‘da kullanacak olan ekran panelleri üzerinde şimdiden çalışmaya  başladığı belirtiliyor. İsmi verilmeyen endüstri kaynaklarından gelen haberler doğru olması halinde Samsung, geçen yıla göre tam 6 ay önceden çalışmaya başladığını ortayaya koyuyor. Note 7 faciasından sonra işini artık şansa bırakmayan firma bu konuda çok ciddi çalıştığı ortaya çıkmış durumda.

Söz konusu kaynaklardan gelen haberlere göre Galaxy S9 için başlatılan çalışmalar mart ayın sonunda başlatılmış durumda. 29 mart tarihinde Galaxy S8’in tanıttığını hatırlayacak olursak S8’in tanıtımından hemen sonra bu çalışma başlatılmış durumda. S9’da kullanılacak olan bazı parçalar üzerinde çeşitli testler yapan Samsung’un, S8’in muhteşem tasarımının ardından S9’un tasarımının nasıl olacağı merakla bekleniliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.