Samsung Galaxy S9

Samsung şirketinin önümüzdeki yılın ilk aylarında tanıtması beklenen Galaxy S9 ile ilgili dikkat çeken ayrıntılar geldi. S9 ile ilgili gelen detaylarda cihaz, iPhone X”de olmayan üst seviye özelliklere sahip olacak.

Samsung şirketi, 2017 yılının ilk aylarında tanıttığı ve 18:9 en-boy ekran oranıyla dikkat çeken Galaxy S8 ve S8 Plus amiral gemi modelleriyle bu yıla damgasını vurmayı başarmıştı. Samsung, son olarak phablet amiral gemi modelini Galaxy Note 8‘i aynı tasarımla tanıtarak iddiasını sürdürmüştü.

G.Koreli teknoloji devinin önümüzdeki yıl tanıtacağı amiral gemi modeli Galaxy S9‘un oldukça iddialı teknik özelliklere sahip olacağı belli oldu.

Galaxy S9

Samsung Galaxy S9 ne zaman çıkacak?

Güney Kore’de yayın yapan Etnews sitesinin haberine göre, Galaxy S9 özellikleri arasında 1000fps video kaydı yapan özellikte olacak. Hatırlayacak olursak kısa zaman önce tanıtılan iPhone X modeli 240fps video kaydı yapabiliyordu, yani S9, X modelinden daha iyi video kaydı yapacabilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Süper tasarıma sahip olan iPhone X tanıtıldı

İlk kez bir akıllı telefon modelinde 4x ağır çekimlerini Sony Xperia XZ Premium‘da görmüştük. Etnews’un haberine göre, Samsung, Sony’nin patent sorununa takılmamak için farklı bir yol izleyerek patent ihlaline bulaşmayacak.

Samsung’un, imaj sensörlerinin üretimine Kasım ayında başlayacağı ve pazarı rakiplerine bırakmamak için S9’u daha erken bir tarih olan Ocak ayı çerisinde tanıtılabileceği belirtiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.