Samsung’un güncelleme konusunda diğer rakip firmalar gibi Android 7.0 Nougat güncellemesini vereceği bazı cihazları belli oldu.

İşte Samsung’un Nougat alacak olan cihazları

Samsung teknoloji pazarında tartışmasız lider firmalardan biri. PC,tablet ve akıllı telefon gibi önemli cihazlarının milyonlarca kullanıcısı bulunan firmanın güncelleme konusundada merak ile bekleyen kullanıcılarını sevindirecek bir haber geldi.

Android‘in en yeni sürümü olan Nougat güncellemesi vereceği bazı cihazlarını açıklayan firmanın amiral gemi modellerinin yanı sıra ortaseviye akıllı telefonlarınada Nougat güncellemesi verecek olması dikkat çekiyor. Nougat güncellemesi alacak cihazlardan biri Note 5 modeli hatırlayacak olursak cihazın piyasaya sürmesiyle birlikte Note serisinin en başarılı ve çok satan cihazlarından biri olmuştu. Android 7.0 Nougat güncellemesi alacak cihazlar arasında firmanın 2015 amiral gemileri Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge’te bulunuyor. Samsung’un güncelleme alacak cihazlarında bir kaçı şöyle orta seviye akıllı telefon serisine üye olan Galaxy A3 ve Galaxy A8‘de yer alıyor.

17 ocak’ta Nougat güncellemesi dağıtılmaya başlanan Samsung‘un 2016 yılı amiral gemi modelleri olan Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge hala gündemdeyken diğer cihazlarınada güncelleme verecek olması firmanın güncelleme konusunda muzdarip olan kullanıcılarını bir nebze olsada sevindirdi.

Diğer yandan Samsung‘un Nougat güncellemesi alacak olan Android işletim sistemiyle çalışan tabletleri şöyle Galaxy Tab A tablet modelleri, S Kalem ve Tab S2 tablet modelleride bulunuyor.

Öte yandan firmanın diğer cihazlarınada Nougat güncellemesi verip vermeyeceği henüz bilinmiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.