samsung galaxy note 8

Samsung Mobile müdürü DJ Koh, Galaxy Note 8 için bazı açıklamalarda bulundu.2017 Samsung Galaxy Note 8 özelliklerini ve çıkış tarihine ilişkin en yeni söylentileri yazımızda okuyabilirsiniz.

Samsung Note 7 de oldukça başı ağrıyan samsung,hatanın nedenini 4 ay boyunca yaptığı araştırmalar sonucu buldu.İlk başlarda Note serisine devam edilmeyeceği söylentileri çıksada ümitler kesilmedi.Ve en sonunda resmi ağızlardan Samsung Note 8’e onay geldi.

samsung galaxy note 8

Samsung Galaxy Note 8 Özellikleri Sızdı


Galaxy S8, MWC 2017‘de ilan edilmedi, ancak 29 Mart’taki Unpacked etkinliğinde ve Nisan ayında satışa sunulması bekleniyor. Önceki raporların aksine bir S Kalem kalemi ile gelmesini beklemiyoruz, bu da Galaxy Not 7 ile yalnızca boyut olarak rekabet edeceği anlamına geliyor.

Samsung’un Galaxy S8’de olduğu gibi Not 8’de de aynı tasarım değişikliklerini yapmasını bekleyeceğiz; bu da, parmak izi tarayıcısının arka tarafa hareket ettirilmesi ve home düğmesinin gitmesi ile daha büyük, daha uzun bir ekran göreceğimiz anlamına geliyor. Ayrıca, her zamanki gibi Galaxy S8’den daha hızlı olmasını bekleyebilirsiniz.

Samsung galaxy note 8

Samsung Galaxy Note 8 özellikleri ise  Quad-HD + veya hatta 4K SuperAMOLED ekranla gelmesini bekleyeceğiz ve Samsung’un ilk 4K akıllı telefonunu Not 8 de görünecek. Söylentilere göre Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus, sırasıyla 5.7 inç ve 6.2 inç ekran boyutlarında olacak.Büyük olasılıkla daha ince görünecek. Note’un geleneksel 5.7in ekranının da 6.2 inç seviyesine çıkması muhtemel.

Ayrıca su geçirmez özellikli ve çift kamera ve adaptif hızlı şarj, hızlı kablosuz şarj ve USB-C desteği ile yüksek kapasiteli (yaklaşık 3500mAh) pil özellikli  gelecek.
Android 7.0 Nougat‘ı piyasaya sürdüğü birkaç ay içinde Android O’ya güncelleme yapacak. Samsung’un her zamanki sensörleri – kalp atış hızı tarayıcı, parmak izi tarayıcı ve iris tarayıcı – hepsi mevcut olacak.Fakat  parmak izi tarayıcısı arkadan taşındı ve home düğmesi tamamen kayboldu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  İphone 8'e ait tasarım çizimi sızdırıldı

Samsung Galaxy Note 8 özellikleri

Samsung Galaxy Note 8 Çıkış tarihi


Geleneksel olarak Samsung, Eylül ayının başında gerçekleşen IFA fuarında her yıl yeni bir Galaxy Note amiral gemisini duyururdu. Geçtiğimiz iki yıl boyunca Ağustos ayında yeni Galaxy Note’ı duyurdu.Her zaman Eylül ortasında ortaya çıkan yeni iPhone’un önüne çıktı.

Galaxy Note 8’in geleneği bozmayarak, Sonbahar ayları içerisinde tanıtılması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.