Note 7R

Samsung’un, 2016 yılında piyasaya sürdüğü phablet akıllı telefonu Note 7’nin tekrar piyasaya sürüleceğini bir iki hafta önce ortaya çıkmıştı. Samsung’un yeniden piyasaya süreceği Galaxy Note 7 ile ilgili bazı sızıntılar geldi.

Note 7, Galaxy Note 7R adıyla tekrar dönüyor!

Kısa zaman önce Samsung Note 7’nin yenilenmiş haliyle tekrar piyasaya sürüleceği ortaya çıkarken, akıllı telefonun ne gibi özelliklere sahip olacağı belli değildi.

Yenilenmiş Galaxy Note 7’nin tasarımı aynı olacağı ve uygun bir fiyata sahip olacağı iddia edilen yenilenmiş Note 7 ile ilgili son sızıntı Samsung’un, Vietnamlı blogu SamsungVN‘den geldi. SamsungVN blogunun sızdırdığı bilgilere göre Samsung Note 7‘nin ismi değiştirilerek Galaxy Note 7R (R: refurbished – yenilenmiş) adıyla piyasaya çıkacağı belirtiliyor.Galaxy Note 7RNote 7R‘nin tasarımının ilk modeliyle aynı olacağıda ortaya çıkarken belkide en can alıcı nokta ise 7R‘nin nasıl bir bataryayla geleceği merak konusuydu. Çünkü Note 7‘nin patlamasının sebebinin bataryadan kaynaklanan kronik bir sorundan meydana geldiği daha önce çok dillendirilmişti. Note 7R’nin 3200 mAh kapasiteli bir bataryadan besleneceği ve bu bataryanın patlamalayacağı iddia ediliyor. Android 7.0 Nougat ile çalışan 7R’nin fiyatı ise uygun olacağı gelen bilgiler arasında.

Galaxy Note 7R nezaman çıkacak?

Bu konuda henüz kesinleşmiş bir bilgi bulunmuyor. Ancak 7R’nin Orta doğuda ki bazı ülkelerin yanı sıra özellikle Afrika ülkelerinde piyasaya sürüleceği belirtildi.

Amerika’da piyasaya çıkması beklenmeyen 7R’nin bazı Avrupa ülkelerindede piyasaya çıkması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.