Gear S3

Samsung’un oldukça ilgi gören akıllı saati Gear S3’ün fiyatı düştü.

Samsung tarafından satışa sunulduktan sonra büyük ilgi gören akıllı saati Gear S3 hala ilgi görmeye devam ederken fiyatıda düştü.

Samsung Gear S3 fiyatı düştü

Samsung, akıllı saat pazarında önemli bir oyuncu haline geldiğini biliyoruz. Samsung firması, 2015 yılında piyasaya sürdüğü Gear S2 ile beraber akıllı saat alanında oldukça iyi bir başarıya imza atarak bu alanda ki başarısını sağlamlaştırmıştı.

2016 yılına gelindiğinde akıllı saat pazarında varlığını sürdürmek isteyen Samsung, yeni bir akıllı saat tanıtmıştı. Samsung Gear S3 adında ki akıllı saat gerek tasarım ve gerekse özellikleriyle Apple Watch gibi piyasanın sağlam oyuncularından birinin rakibi olmuştu.Samsung Gear S3

Samsung Gear S3 akıllı saatinin yuvarlak tasarımı oldukça beğenilirken Samsung’un kendi geliştirdiği Tizen işletim sistemiyle çalışan Gear S3 2016 yılının en çok beğenilen akıllı saatlerinden biri olmuştu. Gear S3’ü hala almak isteyen kullanıcıları sevindirecek haber ise Amerika’dan geldi. 349 dolar olan fiyatı 50 dolar indirim yapılarak 299 dolar‘a indirilen Samsung Gear S3’ün fiyat indirimi şimdilik sadece ABD’de uygulanıyor. Ülkemizde henüz uygulanmayan Samsung Gear S3‘ün fiyat indirimi yakında ülkemizdede uygulanabileceği belirtiliyor.

Yakın zamanda söz konusu indirimin diğer ülkelerdede uygulanabileceği belirtiliyor. Zira Samsung firması, Gear S3‘ün devam modeli olması beklenen bir akıllı saat üzerinde çalıştığı ve doğal olarak S3’ün fiyatının düşüşe geçtiği belirtiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.