Samsung Galaxy Tab S3

MWC 2017’ye sıkı bir şekilde hazrılanan Güney Kore merkezli Samsung’un, Fuarda tanıtması beklenen yeni tableti Galaxy Tab S3’ün kutu içeriği ile ilgili bir haber geldi.

Galaxy Tab S3 S-Pen ile gelecek

Samsung‘un, S-Pen kalemi Note serisi olan phablet akıllı telefon serisi ile özdeşleşirken son yıllarda çıkan bir çok akıllı telefon ve tablettede kullanılmaya başlanmıştı. Note serisinde S-Pen kullanılırken aşağıda bir yerde kalem yerleştirilip rahatlıkla çıkarabiliyordu. Bu durum S-Pen’in kaybolmalara ve zarar görmesine neden olabilecek çeşitli sebepleri ortadan kaldırıyordu. Galaxy Tab S3‘ün böyle olması beklenirken bu konuda bir iddia geldi. Söz konusu iddiaya göre tablette kullanılacak olan kalemin cihazın herhangi bir yerinde yerleştirilebilecek bir yerin olmayacağını gösteriyor. Buna göre S-Pen kullanılmadığı durumlarda cihazdan ayrı bir yerde muhafaza edilmesi gerektiği belirtiliyor.

Ayrıca Samsung, MWC 2017 fuarında önemli bazı cihazlarını tanıtacağını biliyoruz. Bu cihazlarından biri ve en çok merak edilen amiral gemisi Galaxy S8 ile beraber orta segment için birden çok akıllı telefon tanıtması beklenen Samsung, değim yerindeyse gövde gösteresi yapacağının sinyallerini şimdiden veriyor.

Öte yandan Galaxy Tab S3 tanıtılma tarihinin Galaxy S8 ile aynı güne denk gelebileceğini belirtelim. 26 Şubat günü başlayacak olan Mobil dünya kongresi (MWC 2017) 2 mart günü sona erecek.

>>İlginiz Çekebilir; Galaxy S8 haberleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.