Samsung Galaxy S9 alınır mı?

Samsung şirketi tarafından 25 Şubat’ta tanıtılan Galaxy S9 Ve Galaxy S9 Plus alınır mı? Sorusu sorulmaya başlandı.

2017 yılında Infinity Display / sonsuz ekran teknolojisi adı verilen ekranlara sahip olan Galaxy S8 ve S8+ geçtiğimiz yıla damgasını vurmuştu.

Geçtiğimiz Şubat ayının son günlerinde tanıtılan Galaxy S9/S9+ akıllı telefon modelleri yine tasarımlarıyla ve teknik özellikleriyle çok iddialı.

Açıkça belirtmek isterim ki, S9 / S9 Plus amiral gemi modellerinin Galaxy S8 ve S8 Plus‘tan çokta bir farkları bulunmuyor.

Samsung Galaxy S9 Plus alınır mı?

Galaxy S9 / S9+ teknik özellikleri

Galaxy S9 ve S9 Plus akıllı telefon modellerinin ABD’deki versiyonları Snapdragon 845 yongasetinden güç alırken ülkemizde satışa sunulan versiyonları ise Exynos 9810 yongasetinden güç alıyor.

Galaxy S9+ teknik özelliklerini daha önce yazdığımız Galaxy S9 Plus özellikleri ve fiyatı haberimizden okuyabilirsiniz.

Galaxy S9 üst versiyonu biraz daha küçük olduğunu belirtelim. Galaxy S9 özellikleri ve fiyatı haberimizi okuyarak S9 özellikleri ve fiyatı hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Galaxy S9 ve Galaxy S9+ alınır mı?

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum ki, Samsung geçtiğimiz yıl Galaxy S8 ve S8 Plus ile çıtayı o kadar yükseltti ki S9 ve S9 Plus amiral gemileri ile geçtiğimiz yıl tanıtılan amiral gemileri arasında çok büyük bir fark olmadığını belirtelim.

Eğer halihazırda bir Galaxy S8 veya Galaxy S8 Plus kullanıcısıysanız akıllı telefonunuzu satıp S9 ve S9+ modellerinden birine geçmenizi tavsiye etmiyoruz.

Eğer üst seviye bir akıllı telefon almak istiyorum ve Galaxy S9 / S9+ akıllı telefon modellerinden birini alacak bütçeye sahibim diyorsanız her iki cihazında bu yılın en iddialı akıllı telefonlarından olduğunu ve beklentinizi kesinlikle karşılayacak nitelikte olduğunu belirtelim.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.