Galaxy S9

Samsung şirketinin önümüzdeki yıl tanıtacağı yeni amiral gemi modelleri Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus hakkında bilgiler yavaş yavaş gelmeye başladı.

Dünyada en çok akıllı telefonu satışı gerçekleştiren ve her bütçeye uygun akıllı telefon üretip piyasaya sunan G.Koreli teknoloji devi Samsung’un, önümüzdeki yıl duyaracağı yeni amiral gemi modelleri S9 ve S9 Plus’tan taze bilgiler geldi. G.Kore merkezli teknoloji devi Samsung’un uzun zaman sonra tanıtacağı, S9 ve S9 Plus’ın hem tasarımları hemde teknik özellikleri en üst seviyede olacak ve rakiplerini geride bırakmaya çalışacaklar.

Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus

Galaxy S9 Snapdragon 845’ten güç alacak!

S9’un tanıtımına uzun bir zaman kalan cihaz şimdiden konuşulmaya başlandı. Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus‘ı tanıtan Samsung şirketi, kolları S9 için erken sıvadı.

İlk gelen bilgilere göre, S8 ve S8 Plus’ta kullanılan 18.5:9 ekran formatı S9 ve S9 Plus’ta kullanılacak. S9 ve S9 Plus gücünü Qualcomm’un Snapdragon 845 yongasetinden alırken, her iki modelin arkasında çift kamera kurulumu kullanılması bekleniyor.

Galaxy S9 güvenlik konusunda güvenliği ise, kısa zaman önce ismini Xiaomi Mi Mix 2 ile duyduğumuz 3D yüz tanıma özelliğiyle sağlanacak.

Samsung Galaxy S9 ne zaman çıkacak?

S9’dan bilgiler yavaş yavaş gelmeye başlamışken, Samsung Galaxy S9 ne zaman çıkacak ? Sorusuna şimdilik verilecek bir cevap yok, ancak S9 ve S9 Plus’ın önümüzdeki yılın Şubat ayı içerisinde MWC 2018‘de resmi olarak tanıtılabileceği belirtiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.