Samsung Galaxy S8

Güney Kore’li teknoloji devi Samsung’un, yeni amiral gemisi Galaxy S8’in tanıtılma tarihi olduğu iddia edilen bir tarih yayınlandı.

Samsung’un merak ile beklenen yeni amiral gemisi Galaxy S8 modeli ile ilgili şimdiye kadar pek çok sızıntı ortaya çıktı. S8 amiral gemi modelinin çok iddialı teknik özelliklere sahip olacağı zaten bekleniliyor. Ancak cihazın tasarım konusunda oldukça dikkat çeken bir tasarıma sahip olacağı şimdiye kadar gelen sızıntılardan anlaşılıyor.

Galaxy S8 27 şubat tarihinde açıklanabilir

Güney Kore’de yayın yapan The Korea Ekonomic Daily sitesinin yayınladığı habere göre Samsung Galaxy S8’in 27 şubat günü tanıtılıp piyasaya sürüleceği belirtiliyor. 27 şubat aynı zamanda MWC 2017’nin devam ettiği tarihede  denk geliyor. Ancak MWC 2017’de daha önce tanıtılmayacağı bunun yerine Galax S3 Tab adında bir tableti tanıtacağı kesinleşmişti

Hatırlayacak olursak daha önce ortaya atılan iddialarda Galaxy S8‘in 21 mart tarihinde tanıtılıp 29 nisanda piyasaya sürüleceği belirtiliyordu. Ancak bu son çıkan haberin doğru olup olmadığı bekleyip görmemiz gerekir.

Galaxy S8 iki farklı varyant ile gelecek ilk model 5.7 inç boyutundayken ikindi versiyon ise yani Galaxy S8+ 6.2 inç büyüklüğünde bir ekran ile gelecek. Her iki versiyondada Snapdragon 835 yongasetinden güç alacak. Bu üst seviye teknik özelliklere sahip olacak olan S8 modeli bu yıla adeta damgasını vuracak üst seviye akıllı telefonlardan biri olacağı şimdiden belli olduğunu görüyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.