Galaxy s8

Samsung’un, üst seviye özelliklere sahip olan ve aynı zamanda Samsung’un 2017 yılının amiral gemisi olacak Galaxy S8’in görseli sızdırıldı.

Samsung firmasının çok merak edilen 2017 yılının amiral gemi modeli bir kez daha göründü. Sızdırılan S8 görseli çok dikkat çekiyor, oldukça dikkat çeken Samsung şirketinin amiral gemi modeli bu yıla damgasını vuracak kadar iyi tasarıma sahip olduğu görülüyor.

İşte Samsung Galaxy S8

Güney Kore merkezli firmanın merakla beklenilen amiral gemisinin tanıtılmasına kısa bir süre kaldığını biliyoruz. Ancak cihazın nezaman tanıtılacağı henüz belli değil. Hal böyle olunca her geçen gün Galaxy S8 ile ilgili pek çok iddia ortaya atılıyor. Bundan kısa bir süre önce S8’e ait olduğu iddia edilen bir bir kaç görsel sızdırılmıştı. Ancak bu defa sızıntılarıyla meşhur Evan Blass tarafından yayınlanan bir görselin en net haliyle Galaxy S8‘e ait olduğu belirtiliyor.

samsung galaxy s8 evleaks

Galaxy S8 iki farklı versiyonla gelecek

Samsung‘un bir sonra ki amiral gemisi olan S8’in iki versiyonu olacak ilk versiyonu 5.8 inç büyüklüğünde bir ekran sunarken ikinci versiyon ise 6.2 inç boyutunda ekran ile gelecek. Her iki cihazdada Snapdragon 835 işlemcisinin güç vermesi beklenildiği cihazların 4 GB RAM ve 64 GB dahili hafıza ile geleceği iddialar arasında.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.