Samsung Galaxy S8

Yaklaşık iki hafta önce Samsung tarafından özel bir etkinlik ile tanıtımı gerçekleştirilen Galaxy S8 daha piyasaya çıkmadan çeşitli Youtube kanalları tarafından ilginç testlerden geçiriliyor. Galaxy S8’e yapılan son test ise JerryRigEverything adlı Youtube kanalı tarafından testere ile kesilme testi yapıldı.

Galaxy S8 ve S8 Plus tanıtılırken özellikle tasarımlarıyla oldukça beğenilmelerinin üzerine çerçevesiz oluşlarıylada acaba ne kadar sağlam gibi merak uyandıran bir çok konuda eleştirilen cihazların nekadar sağlam olduğu bir Youtube kanalı test ederek gözler önüne serildi.

Galaxy S8 ve S8 Plus

Galaxy S8’e testereli sağlamlık testi!

Samsung’un oldukça beğenilen bu yıl ki amiral gemisi S8’in özellikle pilinin nasıl olduğu merak ediliyor. 2016 yılında piyasaya sürülen Galaxy Note 7‘nin bataryadan kaynaklanan sorundan dolayı ard arda patlaması Samsung markalı akıllı telefonların batarya konusunda ne kadar güvenilir olduğu tartışma konusu olmuştu.

JerryRigEverything özellikle S8’in bataryasının ısıya ve sıcaklığa nekadar dayanıklı olduğunu anlamaya çalışmak için  S8’i testereyle ortadan ikiye böldü.

Youtube kanalının yaptığı testte neyin anlaşıldığı tam olarak anlamak pek mümkün değil, ancak bu test esnasında Galaxy S8 patlamadı. Akıllı telefonun patlamaması S8’in pilinin ne kadar güvenli olduğu ve ya hiç patlamayacağı anlamına gelmediği gibi bu testinde başarılı olduğunu belirtelim.

JerryRigEverything yaptığı testi izlemek için aşağıda ki bağlantıdan videoyu izleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.