Galaxy S8

Samsung Galaxy S8, 2017 yılının en iddialı akıllı telefonlardan. Galaxy S8 ile ilgili sızıntılar geçtiğimiz günlerde başlamıştı. Bu sızıntılara bir yenisi daha eklendi.

2017 yılının en çok konuşulan amiral gemi modellerden biri olan Galaxy S8’in görselleri bir kez daha sızdırıldı. Sızdırılan S8 görselleri oldukça dikkat çekerken cihazın tasarımı bir kez daha gözler önüne serildi.

İşte Galaxy S8 karşınızda

Bundan kısa bir süre önce bir kaç kez sızdırılan cihazın bu görselindede ön Home tuşu bulunmuyor. Parmak izi okuyucusunun nereye konulacağı tartışılırken Parmak izi okuyucunun akıllı telefonun içine gömüleceği iddia edilsede bu özellik S8’in arkasına konumlandırılmış.

Galaxy S8

Galaxy S8 teknik özellikleri

S8’in özelliklerine baktığımızda cihazın iki farklı model ile geleceği söyleyelim ilk versiyonu 5.8 inç boyutunda bir ekran ile gelirken ikinci versiyonu yani Plus modelinin ekranı 6.2 inç büyüklüğünde devasa bir ekranla geliyor. Her  iki modelinde ekran kalitesi QHD Super Amoled ekran kalitesi ile gelecek.

Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus‘da 4GB RAM ve 64 GB dahili hafıza olması beklenirken, ilk versiyonun batarya kapasitesi 3.000 mAh ikinci versiyonda ise 3.500 mAh kapasiteli batarya ile gelecek.

Ekran boyutlarına baktığımızda bundan kısa bir süre önce geleceği onaylanan Galaxy Note 8‘in ekran boyutunun çok daha büyük olacağı bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.