Galaxy s8

Samsung‘un, 2017 yılının amiral gemisi olması beklenen yeni akıllı telefonu Galaxy S8’ye ait olduğu iddia edilen görseller yayınlandı. Sızdırılan görsellere baktığımızda cihazın Samsung’un bir önce ki amiral gemisi olan Galaxy S7‘ye benzerliği dikkat çekiyor. Samsung Galaxy S8 hakkında pek çok haber gündeme gelmişti. En son haberlerden biri Galaxy S8‘in RAM’inin tam 8 GB olacağı yönündeydi. Bu haber  doğru çıkarsa Samsung,akıllı telefonlarda bir ilk olan 8 GB RAM bir akıllı telefon ilk kez kullanan marka olmak için bunu yapabileceği tartışmaları devam ederken cihaza ait olduğu iddia edilen görseller sızdırılmış durumda.

İşte Samsung Galaxy S8’in görselleri

Daha önce altın renklisi çalışır vaziyetteyken görüntülenen S8’in yeni görselleri altın renkli modeliyle aynı tasarıma sahip olduğu açıkça gözüküyor. Bu da bu görselin gerçek olabileceğini gösteriyor. Ayrıca cihazda Home tuşu bulunmuyor. Cihazın parmak izi okuyucusunun ekranın içine gömüldüğü yorumlara yol açarken cihazın Home tuşunun yerine Sadece Samsung, logosu konulmuş.

Samsun Galaxy S8

samsung galaxy s8

Galaxy S8 çıkış tarihi

Samsung, 2016 yılını Note 7 modeli nedeniyle çok zor geçirmişti. Cihazın sorunlu çıkmasından sonra hem prestij kaybetti hemde yaklaşık 4 milyar dolar zarar ederken firma bu zararı telafi etmek hemde biraz olsa prestijini korumak için Galaxy S7‘ye ağırlık vererel mercan mavisi renklisinin piyasaya çıkartmıştı. Tüm olanlardan sonra firmanın yeni amiral gemisi Galaxy S8‘in 18 nisan 2017 tarihinde tanıtılabileceği belirtiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.