Samsung Galaxy S8+

Samsung‘un, yeni amiral gemisi olan Galaxy S8’in, büyük ekranlı versiyonu Samsung Galaxy S8+’nın Geekbench test sonucu ortaya çıktı.

Teknoloji devi Samsung’un yeni amiral gemi modeli olacak olan Galaxy S8’in büyük ekranlı üst versiyonu olacak olan S8+ modeli Geekbench skor testinde ortaya çıktı. Geekbench skor testinde ortaya çıkan cihaz oldukça iyi bir puan alarak bir çok rakiplerinide geride bırakmayı başardığını görüyoruz.

Galaxy S8+ Geekbench’te ortaya çıktı

S8+, Geekbench‘te SM-G955U  model numarasıyla görülüyor. Buna göre akıllı telefon etkileyici bir performans sergilemiş.  Galaxy S+, çok çekirdekli testinde oldukça iyi performans sağlamasının yanı sıra tek çekirdekli performansına baktığımızda Apple‘ın, A10 yongasetine fark attığı dikkat çekiyor.

Samsung Galaxy S8+ özellikleri nasıl olacak?

S8+, daha resmi olarak tanıtılmadı. Ancak bir çok kez sızdırılmasıyla birlikte büyük ekranlı cep telefonun görselleri ve özellikleri şimdiden belli olmuş durumda. Galaxy S8+ teknik özelliklerine baktığımızda 6.2 inç boyutunda ekrana sahip olan akıllı telefon gücünü Qualcomm’un, güçlü ve en yeni sürüm işlemcisi Snapdragon 835 yongasetinden alıyor. 4 GB RAM ve Android 7.0 Nougat ile gelmesi beklenen cihaz üstün özelliklerle donatılmış.

Samsung Galaxy S8+ nezaman çıkacak?

Daha önce MWC 2017‘de tanıtılacağı iddia edilsede Samsung, bunu yapmadı ve 29 mart günü düzenleyeceği bir etkinlikle Galaxy S8 ve Galaxy S8+‘yı resmi olarak duyaracak.

Galaxy-s8+-geekbench

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.