Galaxy S8

Samsung’un, kısa zaman önce yaklaşık bir hafta önce tanıttığı ve henüz piyasaya sunulmayan Galaxy S8 en iyi akıllı telefon seçildi.

Galaxy S8 en iyi akıllı telefon oldu

DisplayMate tarafından en iyi ekranlı akıllı telefon seçilen Galaxy S8 daha pazara sürülmedi ancak çok dikkat çektiğini ve merakla piyasaya sunulması beklenen en çok beklenen akıllı telefonlardan biri olduğunu biliyoruz. DisplayMate‘nin çözünürlük ve renk kalibrasyonu üzerine yaptığı bazı testlerde Galaxy S8‘in şimdiye kadar üretilen en iyi akıllı telefon olduğu tespit edildi. Ayrıca ilk defa kullanılan A+ puan türü kullanılarak S8’in en yüksek puanı Galaxy S8 elde etmiş oldu.

Samsung’un, Unpacked 2017 etkinliğinde tanıttığı  S8 ve S8+‘nın muhteşem özellikleri yanı sıra özellikle ekranları akıllı telefonlarda devrim niteliğinde olduğunu söylemekte fayda var. %83.6 ekrandan oluşan gövdesinin ön kısmından tasarımına baktığımızda sanki çerçevesiz olarak gözüken S8 ve S8+‘nın çok dikkat çektiğini belirtelim.

İnce ekranlarına rağmen sağlam bir yapıda olan telefonların toza ve suya karşı dayanıklı IP68 sertifikasına sahip olduğunu belirtelim. 30 dakika boyunca 1.5 metre derinlikte suya temas etse bile su geçirmeyen S8 ve S8 Plus‘ın teknik özellikleride üst seviyede olduğunu belirtelim. Küresel versiyonları gücünü EXYNOS 8895 işlemcisinden alan her iki akıllı telefon 4 GB RAM‘e sahip.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.