Galaxy S8

Samsung Galaxy S8’in tanıtılma tarihi yaklaştıkça yeni sızıntılar gelmeye devam ediyor, son olarak S8 kısa video ile sızdırıldı.

2017 yılında piyasaya sunulacak olan amiral gemi modellerinin en iddialı akıllı telefonu Galaxy S8 ile ilgili hergün yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Daha önce bir çok görseli ve teknik özellikleri yayınlanan teknoloji devi Samsung’un bu yıl ki amiral gemi modeli bu defa kısa bir videosu ortaya çıktı, S8’in ortaya çıkan kısa videoda çalışır haldeyken görülüyor. Çalışır halde görülen Samsung şirketinin yeni amiral gemi modeli Galaxy S8’in çok iddialı olduğu ve bu yıl tanıtılması beklenen üst teknik özelliklere sahip rakiplerini zorlayacağını şimdiden anlaşılıyor.

İşte 8 saniyelik Galaxy S8 videosu

Samsung‘un, merakla beklenilen amiral gemi modeli S8’in iki farklı versiyonla geleceği kesinleşti. Ancak cep telefon daha tanıtılmış değil. Özellikleri ve görselleri daha önce bir çok kez sızdırılan Galaxy S8‘in bu defa 8 saniyelik kısa videosu sızdırıldı. Videoda kullanıcı S8’i açıyor ve arayüzü gösterdikten sonra video bitiyor.

S8‘in özellikleri arasında dikkat çeken detaylar ise Snapdragon 835 yongasetinden güç almasının yanı sıra 4 GB RAM ile geleceği ve üstün özelliklere sahip olacağı belirtiliyor. Bununla birlikte Samsung‘un, amiral gemisi 2017 yılının en çok konuşulacak amiral gemi modellerinin zirvesinde yer alıyor.

İşte Galaxy S8 Videosu

3 YORUMLAR

  1. Galaxy S8 yorumlarına nerde rastlasam iyi bir akıllı telefon olduğu yazıyor. Ancak bana göre bir çok eksiği var ve bu eksikliklerin başında yetersiz batarya kapasitesi bulunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.