Galaxy S8 active

Samsung’un, 29 mart tarihinde tanıttığı amiral gemisi Galaxy S8 iki farklı model ile gelmişti. Yeni ortaya çıkan bilgilere göre Galaxy S8 Active adında yeni bir S8 modelin daha geleceği doğrulandı.

S8’in çok daha dayanıklı versiyonu olacağı belirtilen Galaxy S8 Active’nin çok yakında tanıtılıp piyasaya sunulabileceği belirtiliyor.

Galaxy S8 Active daha sağlam olacak!

Bildiğiniz gibi Galaxy S8 ve S8 Plus toza ve suya karşı dayanıklı olarak tasarlanmıştı. Yeni ortaya çıkan ve geleceği doğrulanan S8 active ise daha sağlam olacağı belirtiliyor. Toza ve suya karşı dayanıklı sertifikasına ekstra olarakta darbelere karşıda dirençli olarak üretileceği belirtilenen Active’ın kısa zaman önce tanıtılan S8’den daha sağlam olacağı belirtiliyor.Galaxy S8 ActiveGalaxy S8 Active’ın tasarımının nasıl olacağı en çok merak edilen konulardan biri olduğunu biliyoruz. Hal böyle olunca Active’ın tasarımıda oldukça konuşulacağı bir gerçek olarak karşımıza çıkıyor. Galaxy S8’de radikal değişikliklere imza atan Samsung, Home tuşunu kaldırmıştı S8 Active ile birlikte Home tuşunun tekrar geri geleceği iddia edilsede bu bilginin henüz doğrulanmadığını belirtelim.

Galaxy S8 active teknik özellikleri

Active’ın şimdilik sadece geleceği doğrulandı ve SM-G892A model numarasına sahip olduğunu biliyoruz. Galaxy S8 ile aynı özelliklere sahip olması beklenen ancak tasarımı farklı olacağı söylenen Active, Galaxy S8’de olduğu gibi gücünü Snapdragon 835 yongasetinden alması bekleniyor ve 4 GB RAM ile geleceği tahmin ediliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.