Samsung Galaxy S7

Samsung’un 2016 yılının amiral gemisi olan Galaxy S7, oldukça ilgi görmüştü. Aslında Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge’ın yeni renk seçenekleriyle tekrar piyasaya sunulması Samsung’un, Note 7 faciaasından sonra gündeme gelmişti. Peki nolmuştu? Samsung’un 2016 yılının en iddialı amiral gemilerinden olan Note 7 ağustos ayında piyasaya sunulmuştu. Telefonun üstün özelliklerinin yanı sıra tasarımıylada oldukça dikkat çekiyordu. Hakikaten Samsung Note 7, 2016 yılına damga vuracak akıllı telefondu ancak Bataryadan kaynaklandığı belirtilen kronik bir arızadan dolayı ard arda patlama haberleriyle gündeme oturmuştu. Bu haberlerin ardından Samsung firması Note 7’leri piyasadan çekti ve değişim programı kapsamında yeni Note 7’lerle değiştirmişti. Ancak yeni cihazlarında patlaması sonucu  cihaz tümden piyasadan çekilmişti.

Samsung Galaxy S7 parlak siyah

Samsung Galaxy S7 mercan mavisinin ardından şimdide parlak siyahlısı geliyor

Note 7 faciasından sonra halihazırdaki amiral gemisine önem vermeye başlayan Samsung, kısa bir süre önce Galaxy S7’nin mercan mavisi rengini piyasaya çıkartacağını açıklamıştı. Sammobile’nin haberine göre Firma şimdide S7’nin parlak siyahlısını piyasaya sunacağına açıkladı.

Galaxy S7 siyah

 

Galaxy S7 parlak siyahlısı 9 aralık’ta  görülecek

Gelen bilgilere göre Samsung Galaxy S7, Güne Kore’de 9 aralık’ta tanıtılması bekleniyor. Sızdırılan fotoğraflara göre Cihazın parlak siyah renklisi oldukça şık duruyor. Samsung’un mercan mavisi ardından parlak siyah olarak nitelendiren Galaxy S7’yi piyasaya çıkaracağı haberleri gündeme gelirken haber yeni bir tartışma konusu daha başlatmış durumda. Samsung’un siyah renk ile piyasada boy göstereceği haberleri Apple’la arasındaki rekabeti bir kez daha göz önüne serdi. Bir çok alanda rekabet içinde olan iki firma bu defa siyah renkli cihaz ile tekrar rekabet edecekleri belirtiliyor. Zira tartışmalara göre iki firmanın siyah renkli cihazlarını kim daha çok satacak konusu gündemi meşgul edeceği benziyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.