Galaxy Note 9 ne zaman çıkacak

Samsung’un phablet amiral gemisi serisi Note’un bu yıl ki üyesi olması beklenen Galaxy Note 9’da olması beklenen ekran altı gömülü parmak izi özelliğiyle gelmeyebilir.

Gelen bilgilere göre, Note 9‘un ekran altında gömülü olarak geleceği tahmin edilen Ultrasonik parmak izi sensörünün iptal edildiğini gösteriyor.

Ekran altı gömülü parmak izi sensörü yerine parmak izi sensörü cihazın arkasına alınacak. Ekran altı gömülü parmak izi sensörünü kullanan bazı akıllı telefon modelleri bulunuyor ve Vivo X20 Plus UD sözkonusu sistemin en iyi çalıştığı akıllı telefonlardan biri olarak kabul ediliyor.

Samsung’un, Infinity Display / Sonsuz ekran adı verilen ekran teknolojisinde ekran altı gömülü parmak izi sensörüyle tam uyumlu olarak çalışabilsede bunun bazı veririmlilik sorunlarını aşamayabileceği belirtiliyor.

Galaxy Note 9 özellikleri

Galaxy Note 9 özellikleri ve tanıtılma tarihi

Sonbahar aylarında tanıtılması beklenen Samsung Galaxy Note 9 akıllı telefon modeli, Note 8‘inkine benzer bir tasarımla gelebileceği tahmin ediliyor.

Galaxy Note 9 parmak izi

Galaxy Note 9‘un bazı farkları olacak ancak cihaz, ekran altı gömülü parmak iziyle gelmemesi durumunda söz konusu özelliğin Galaxy S10 ile gelebileceği tahmin ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  GM 8 özellikleri ve fiyatı açıklandı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.