Samsung Galaxy Note 9 ne zaman tanıtılacak

Samsung’un phablet amiral gemi modellerinden biri olacak olan Galaxy Note 9 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

G.Kore merkezli Korea Herald sitesinin Samsung’a yakın bir kaynağa dayandırdığı haberine göre Galaxy Note 9‘un daha erken bir tarihte tanıtılabileceğini gösteriyor.

Daha önce gelen bilgilere göre Samsung şirketi, Note 9 için display ekranların üretimine Note 8’den yaklaşık iki önce başlaması bu haberi doğrular nitelikte.

Samsung Galaxy Note 9 ne zaman tanıtılacak?

Samsung şirketi, phablet amiral gemi modeli olacak olan Note 9‘u Temmuz ayı içerisinde resmi olarak tanıtarak her yıl olduğu gibi Ağustos veya Eylül aylarını beklemeden daha erken bir tarihte cihazı satışa sunabilir.

Zira, bu haberin dikkate alınması için bir diğer neden ise Şubat ayında tanıtılıp piyasaya sunulan Galaxy S9 ve S9+‘nın satışları beklenilenin altında kalması olarak gösteriliyor.

Galaxy Note 9‘u erken tanıtıp pazara sunmayı planlayan Güney Koreli teknoloji devi,  bu sayede S9 satışlarında yaşadığı durgunluğu Note 9 ile telafi etmek istiyor olabilir.

Galaxy 10 amiral gemisini Şubat 2019’da düzenlenecek olan MWC 2019 yerine Ocak ayında tanıtacak olan Samsung, MWC 2019 teknoloji fuarında katlanabilir akıllı telefon tanıtmayı planladığı belirtiliyor.

Söz konusu katlanabilir akıllı telefonun ismi muhtemelen Galaxy X olacak. Zira, X akıllı telefon modeli uzun zamandır konuşuluyor ve bir türlü hayata geçirilmiyordu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Karşınızda Xiaomi Mi 8 videosu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.