Samsung’un muhtemelen son baharın Eylül ayında tanıtılması beklenen Galaxy Note 8 phablet akıllı telefon modeli hakkında yeni bilgiler geld.

Uzun zamandır gelip gelmeyeceği konuşulan Samsung Galaxy Note 8 phabelet akıllı telefon modelinin geleceğinin onaylanmasından sonra en çok merak edilen akıllı telefonlardan biri olan Samsung Note 8 hakkında güvenilir bir kaynaktan yeni bilgiler geldi. Samsung’a yakınlığıyla bilinen galaxyclub sitesinin yaptığı haber göre Note 8’in ekran boyutu 6.3 inç büyüklüğünde Quad HD çözünürlüğünde olacak. Devasa ekrana sahip olan Galaxy Note 8‘in ekran formatı oldukça dikkat çekici zira cihazın 18.5.9 ekran formatıyla geleceği belirtiliyor.

Galaxy Note 8

Galaxy Note 8 teknik özellikleri nasıl olacak?

Gelen taze bilgilere göre Note 8’in Android 7.1.1 Nougat ile çıkış yapacağını gösteriyor. 6.3 inç büyüklüğünde Quad HD çözünürlüğünde devasa ekran ile gelmesi beklenen cihazın ekran formatı Galaxy S8 ve S8+ ile aynı formatta olacak. Cihazın kaputu altında 6 GB RAM‘in olacağı ve gücünü ise Qualcomm’un Snapdragon 835 işlemcisinden alacağı belirtiliyor. Yüksek teknik özellikleri sahip olacak olan Samsung Galaxy Note 8‘in neredeyse çerçevesiz bir ekran ile geleceği belirtilirken cihaz ile birlikte daha geliştirilmiş bir S-Pen kaleme sahip olacağı belirtilen cihazın çok ince bir tasarıma sahip olması nedeniye S-Pen kalemin cihazın neresine yerleştirileceği merak konusu.

>>İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:Skype uygulamasına hikayeler özelliği eklendi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.