Galaxy J7 2016

Samsung’un orta seviye akıllı telefonlarından biri olan Galaxy J7 2016 Android 7.0 Nougat güncellemesini almaya başladı.

G.Koreli teknoloji devlerinden Samsung’un, bir kaç yıl önce başlattığı Galaxy J serisinin 2016 yılı içerisinde piyasaya sunulan modellerinden biri olan J7 (2016) modeli için uzun süredir beklenilen Android 7.0 Nougat sonunda dağıtılmaya başlandı.

Samsung’un, Hindistan’da dağıtımına başladığı Galaxy J7 Android 7.0 Nougat güncellemesi, J710FXXU3BQHC sürümüne sahip ve 1,030 MB boyutunda. Uzun zamandır beklenen Nougat güncellemesinin tüm J7 2016 modellerine ulaşması biraz zaman alacak, bunun için sabırlı olmanızda fayda var.

Galaxy J7 2016 Android Nougat

Samsung Galaxy J7 (2016) Android 7 beraberinde neler getiriyor?

Samsung’un, Hindistan’da dağıtımına başladığı Android Nougat güncellemesi beraberinde pek çok özelliği getiriyor.

J7 2016’ya gelen güncelleme sayesinde, hızlı ayarlar ve bildirimlerinde dahil olmak üzere pek çok yenilikte olacak.

Android Nougat ile birlikte gelecek olan en dikkat çekici özelliklerinden biri ise, çoklu pencere özelliği olduğunu belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Galaxy J7+ (2017) çift kamerayla geliyor

Galaxy J7 2016’nın ülkemizde de satışa sunulduğunu biliyoruz, Türkiye’de hatırı sayılır bir kullanıcı kitlesine sahip olan cihazın kullanıcıları, uzun zamandır Nougat güncellemesini bekliyor.

Şunuda hatırlatmakta fayda var, söz konusu güncellemenin tüm J7 2016 modellerine ulaşması zaman alacak, eğer sizde söz konusu cihazı kullanıyorsanız ve merakla Nougat güncellemesini bekliyorsanız, sabırlı olmanız ve telefonunuzdan Ayar>Cihaz Hakkında>Güncellemeleri Manuel olarak indir seçeneğine tıklayarak güncellemenin cihazınıza gelip gelmediğini öğrenebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.