Samsung Android Oreo çıkış tarihi

Teknoloji devi Samsung’un, Türkiye’de Android Oreo güncellemesini akıllı telefonlarına ne zaman dağıtacağı hakkında dikkat çeken bilgiler geldi.

Samsung, her segment için akıllı telefon üretip piyasaya sunmakla biliniyor. Dünyanın en çok akıllı telefon satan şirketi olan G.Kore merkezli şirket, ülkemizde de akıllı telefonlarını satışa sunuyor ve oldukça rağbet görüyor.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de geniş bir kullanıcı kitlesi bulunan Samsung markalı akıllı telefonlar genellikle yazılım güncellemesi alıyor. Bu yıl Galaxy S8, S8 Plus ve Galaxy Note 8 amiral gemi modellerini, Android Nougat ile piyasaya sunan teknoloji devi, Android Oreo güncellemesini önecelikle amiral gemi modellerine dağıtmak için çalıştığını biliyoruz.

Samsung Türkiye’nin verdiği bilgilere göre, 2018 yılının başlarında Android Oreo güncellemesi Samsung markalı akıllı telefonlara dağıtılmaya başlanacak. Söz konusu güncelleme için net bir tarih ve gün verilmemekle birlikte, 2018’in başlarında Oreo güncellemesinin dağıtılmaya başlanacağı belirtiliyor.

Samsung, Android Oreo güncellemesi öncelikle amiral gemilere dağıtıcak

Samsung şirketi, Nougat güncellemesini 2017 yılının ilk aylarında üst segment akıllı telefonlarına dağıttığını göz önünde bulunduracak olursak, Android 8.0 Oreo güncellemesinin ilk olarak S8, S8 Plus ve Note 8 amiral gemi modellerine dağıtılacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Huawei Android 8.0 Oreo alacak telefonlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.