Samsung Galaxy S8

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung‘un, 2017 yılının en iddialı ve aynı zamanda amiral gemisi modeli olan Galaxy S8 ile ilgili pek çok iddia ortaya atılırken cihazın fiyatı çok mu pahalı olacak dedirtecek bir haber geldi. Hatırlayacak olursak geçtiğimiz günlerde cihaza ait olduğu iddia edilen görseller sızdırılmıştı. Görsellere baktığımızda cihazda en önemli değişikliklerinden biri Home tuşunun cihazda yer almamasıydı. Cihazın kavisli olacağı kesin gibi. Home tuşunun kaldırılmasının ardından S8 amiral modelinde Parmak izi okuyucunun ekranın içine gömüleceğini söyleyebilirizi.

Ayrıca Galaxy S8, için iddia edilen bir diğer iddia ise cihazın RAM miktarı için oldu. İddialara akıllı telefonun 8 GB RAM ile gelebileceği ve Samsung‘un, hem 8 rakamına yaraşır şekilde hemde akıllı telefonlarda bir ilki başararak 8 GB RAM kullanabileceği iddialar arasında.

Samsung Galaxy S8 fiyatı ve bazı özellikleri

Samsung’un yeni amiral gemisi olan S8 merak ile beklenirken cihazın 6 GB RAM yer verileceği iddia ediliyor.Ayrıca cihaz gücünü Qualcomm’un en yeni nesil işlemcilerinden Snapdragon 835 güç alacağı belirtiliyor. Bir diğer iddia ise Galaxy S8‘in işlemcisi EXNOS 8895‘te olabilir. Gelelim Samsung’un yeni amiral gemisi olan S8 için son iddiaya cihazın fiyatını yüksek tutulabilecek dedirtecek 849 Dolar çıkış fiyatıyla piyasaya çıkacağı iddia edilen cihazın iki ayrı model ile gelecek yönünde iddialar da mevcut ve bu fiyatın alt modele mi yoksa üst versiyonuna mı ait olduğu bilinmiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.