recep ivedik 5

Recep İvedik 2007 yılında ilk filmiyle büyük ilgi görmesinin ardından iki seri daha çekilmişti. Daha sonra yaklaşık 3 yıl seriye ara verilmesinin ardından filmin 4’üncüsü 2014 yılında yayınlandı. Survivor‘ı konu alan Recep İvedik 4 yine diğer serileri gibi oldukça ilgi görmesinden sonra filmin hayranları 5’inci filmi merakla bekliyordu. Yaklaşık 2.5 sene sonra Recep İvedik 5‘in fragmanı yayınlandı.

Recep İvedik serisinin en iddialı filmi olarak nitelendirilen Recep İvedik 5’in vizyona girmesiyle birlikte serinin izleyici rekorunu kırarak ciddi bir gelir elde edebileceği belirtiliyor. 5.ci filmin diğer 4 filminden çok daha fazla izleneceği ve bu alan türk sinemasında en çok izlenen filmler kategorsinde epeyce yüksek bir konuma yükseleği tahmin ediliyor.

Recep İvedik 5 fragman filmi Youtube üzerinden yayınlandı

Yine Şahan Gökbakar‘ın başrolünü üstlendiği film Youtube üzerinden fragmanı yayınlandı. Yayınlanan  fragmana baktığımızda filmin yine çok göreceğini şimdiden söyleyebiliriz. Yine esprileriyle  izleyenleri kahkaha boğacak olan filmin ile ilgili tüm detaylar haberimizde.

Biraz önce Youtube üzerinden yayınlanan fragman kısa sürede 50 bin izlenme oranına ulaşmış durumda.

Recep İvedik 5 çıkış tarihi

Filmin fragmanı yaınlandıktan sonra kısa sürede 50 bin izlenmeyi bulduğunu belirtmiştik.  Peki Recep İvedik 5 nezaman vizyona girecek? 16 şubat 2017 yılında tüm sinamalarda olacak olan film şimdiden diğer serileri gibi ilgi göreceği belli.

Recep İvedik 5‘in fragmanını aşağıda ki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

7 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.