razer project valerie

CES 2017 devam ederken yüzlerce yeni teknolojik ürün tanıtılmaya devam ediliyor. Ancak bu defa çok ilginç bir dizüstü bilgisayar tanıtıldı. Cihaz henüz Prototip  olsada harika görünüyor. Teknolojiyi takip eden çoğu kişi Razer firmasının adını bir kez bile olsada duymuştur. Firma geçen sene tantılan Blade Pro  firmanın tanıttığı en başarılı cihazını görmüşsünüzdür. Ancak 3 ekranlı laptopunu tanıtan Razer oldukça ilgi çekti.

Razer Project Valerie

3 ekranlı Project Valerie

Project Valerie, görüntü olarak geçen sene tanıtılan aynı markanın ürünü olan Blade Pro’ya benzesede Valerie daha kalın. Kalın olmasının nedeni ana ekran altında saklanan iki ekranın daha buluması evet yanlış duymadınız. İki ekran daha bulunuyor toplamda 3 ekranı bulunan dizüstü bilgisayarda ana ekranın ardında saklanan iki ekrandan her biri 7.3 inç büyüklüğünde ve ana ekran ile tamamen aynı görevi görebildiği belirtiliyor. Şimdiye kadar bir ilk olarak görülen bu laptop Multi-Monitör‘e geçilmek istenildiğinde kullanıcı tek bir tuşla bu özelliğe geçebiliyor.

project valerie

Razer firmasının kurucularından olan Min Lian Tan, oyuncular ve profesyoneller için böyle bir projenin gerekli olduğunu söyledi.3 ekranlı dizüstü bilgisayar olan  Razer Project Valerie, henüz proje aşamasında olsada yakında hayata geçireleceğini düşünüyoruz. Peki satışa sunulacak olursa cihaz nekadar bir fiyattan satılacak. Bu konuda henüz bir bilgi paylaşılmasada geçen sene piyasaya sunulan Blade Pro’nun fiyatına bakmamız yeterli olacak. Geçen sene piyasaya sürülen Blade Pro 3.700 Dolar‘dan piyasaya çıkmıştı. Ve eğer 3 ekranlı laptop Project valerie piyasaya çıkarsa çok daha pahalı olacağını belirtelim.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.